| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| नाम | अष्टकोणीय 69KV विद्युत स्टील पावर पोल |
|---|---|
| सामग्री | एएसटीएम 572 ग्रेड 50 उपज शक्ति के साथ 345mpa से कम नहीं |
| प्रकार | अष्टकोणीय 69KV विद्युत स्टील पावर पोल |
| आकार | अष्टकोन |
| ऊंचाई | 8-35m |
| टाइप | स्टील ट्यूबलर पोल |
|---|---|
| सतह का उपचार | किसी धातु को गर्म रसायन में डुबाकर परत चढ़ाना |
| किलो . में डिजाइन लोड | 300 ~ 1000 किग्रा |
| हवा की गति | 160 किमी/घंटा |
| के लिए सूट | बिजली वितरण |
| उत्पाद का नाम | इलेक्ट्रिक लाइटिंग स्टील पोल 11 मीटर 12 मीटर अनुकूलन योग्य निगरानी अष्टकोणीय गैल्वेनाइज्ड स्ट्रीट का |
|---|---|
| गैल्वनीकरण मानक | एएसटीएम A123 |
| प्रमाणपत्र | आईएसओ 9001 |
| वेल्डिंग मानक | एडब्ल्यूएस डी1.1 |
| सहनशीलता | +/- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| शक्ति | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| हवा की गति | 160km/h, 30m/s |
| मोटाई | 1 मिमी से 30 मिमी |
| वेल्डिंग मानक | एडब्ल्यूएस डी1.1 |
| सहिष्णुता | +/- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |