| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| आइटम नाम | बहुभुज उच्च मस्त ध्रुव |
|---|---|
| सामग्री | Q345 |
| ऊंचाई | 35एम |
| प्रयोग | स्टेडियम की रोशनी |
| सतह समाप्त | किसी धातु को गर्म रसायन में डुबाकर परत चढ़ाना |
| आकार | शंकुधारी, बहु-पिरामिड, स्तंभकार, बहुभुज या शंक्वाकार |
|---|---|
| अंदाज | बिजली से धातु चढ़ाने की क्रिया |
| आयाम की धार | + -2% |
| प्रकार | सीधे ध्रुव, तन्यता ध्रुव, ध्रुव बारी |
| के लिए सूट | बिजली वितरण |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h |
| Thickness | 4mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Item Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Lifting system |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 10 -50 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| उत्पाद का नाम | स्ट्रीट लाइट डंडे |
|---|---|
| प्रति खंड की लंबाई | बिना किसी पर्ची संयुक्त के 14m के भीतर |
| सामग्री | Q345 |
| आकृति | Conoid, बहु पिरामिड, Columniform, बहुभुज या शंकुधारी |
| Dimenstion torlance | - 2% |