| नाम | एफ़रिका के लिए 132KV 15m ट्रांसमिशन इलेक्ट्रिकल स्टील पावर पोल हॉट डिप ग्लवनाइज्ड |
|---|---|
| प्रकार | |
| सामग्री | एएसटीएम 572 ग्रेड 50 यिल्ड ताकत के साथ 345mpa से कम नहीं |
| आकृति | अष्टकोन |
| ऊँचाई | 8-45m |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| प्रकार | 66 केवी ट्रांसमिशन विद्युत शक्ति जस्ती ध्रुव अलग कंक्रीट के साथ अष्टकोणीय / बहुभुज स्टील डंडे |
|---|---|
| वेल्डिंग | एडब्ल्यूएस डी 1.1 |
| गैल्वनाइजेशन मानक | एएसटीएम ए 123 |
| प्रमाणपत्र | आईएसओ 9001 |
| जीवन समय | 50 साल |
| नाम | ट्रांसमिशन लाइन के लिए क्रॉस आर्म के साथ 16 एम इलेक्ट्रिकल स्टील ट्यूबलर पोल |
|---|---|
| डिज़ाइन | क्रॉस आर्म के साथ 16 एम इलेक्ट्रिकल स्टील ट्यूबलर पोल |
| ऊँचाई | 16 एम |
| Thickenss | 4 मिमी |
| डिजाइन लोड | 1280kg |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |