| उत्पाद का नाम | जस्ती स्टील पोल |
|---|---|
| बिजली की आपूर्ति | सौर / एसी |
| वेल्डिंग मानक | AWS D 1.1 |
| सामग्री | Q345 |
| एंकर बोल्ट | अनुकूलन उपलब्ध |
| प्रकार | 12m - 940dan पावर ट्रांसमिशन गैल्वेनाइज्ड स्टील पोल, आउटडोर इलेक्ट्रिकल यूटिलिटी पोल |
|---|---|
| आकार | गोल, शंक्वाकार |
| भुगतान शर्तें | टी/टी, एल/सी |
| मोटाई | 2.5 मिमी -16 मिमी |
| सतह समाप्त | गर्म स्नान जस्ती |
| सामग्री | Q345 |
|---|---|
| ऊँचाई | 8 |
| विद्युत झटके प्रतिरोधी सुरक्षा ग्रेड | ग्रेड Ⅰ |
| आवरण का क्षरण प्रतिरोधी प्रदर्शन | कक्षा Ⅱ |
| प्रकाश स्थिरता का काम करने का माहौल | -35 डिग्री सेल्सियस ~ + 45 डिग्री सेल्सियस |
| ऊँचाई | 20-40मी |
|---|---|
| मोटाई | 1-30 मिमी |
| डिजाइन | भूकंप के 8 ग्रेड के खिलाफ |
| रंग | सफेद चांदी |
| वेल्डिंग | एडब्लूएस डी1.1 |
| Product Name | Parking Lot Light Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Material | Q245 |
| Flange size | 320mm to 400mm |
| Product Name | Parking Lot Light Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q345 |
| Flange size | 320mm |
| Height | 10m |
|---|---|
| Painting color | Black or other color |
| Light Quantity | according to customer design |
| Application | Parking Lot Light Pole |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Height | 8m |
|---|---|
| Light Quantity | two to four lights |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| Product Name | 6.5M Traffic Light Pole Durable Single Arm Signal Road Light Pole With Anchor Bolts |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Height | 4.5m |
|---|---|
| Application | Street way singnal |
| Arm Type | steel single bracket |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |