| प्रकार | ट्रांसमिशन के लिए 8m 5KN 11.8m स्टील इलेक्ट्रिक पावर पोल |
|---|---|
| शैली | बिजली से धातु चढ़ाने की क्रिया |
| सूट के लिए | बिजली वितरण |
| वेल्डिंग मानक | AWS D 1.1 |
| ऊँचाई | 8 मी 11.8 मी |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| उत्पाद का नाम | विद्युत पावर पोल |
|---|---|
| शक्ति | 10 केवी ~550 केवी |
| आयाम का टोर्लांस | +- 2% |
| निकला हुआ किनारा आकार | 450 मिमी |
| प्रमाणन | ISO9001 / BV / |
| उत्पाद का नाम | विद्युत पावर पोल |
|---|---|
| शक्ति | 10 केवी ~550 केवी |
| आयाम का टोर्लांस | +- 2% |
| निकला हुआ किनारा आकार | 450 मिमी |
| प्रमाणन | ISO9001 / BV / |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 345kv transmission line |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| उत्पाद का नाम | 110kv 25m |
|---|---|
| डिजाइन | ग्राहक डिजाइन |
| ऊँचाई | 7M-30M |
| वोल्टेज | 132KV |
| इलाज | अस्फ़ाल्ट |