| सामग्री | क्यू235 क्यू345 क्यू460 |
|---|---|
| रंग | स्वनिर्धारित |
| बंदरगाह | शंघाई हमेशा |
| जीवन काल | 50 साल |
| ऊंचाई | 10-80FT |
| Type | one 40ft container 30ft Steel Utility Pole and one 40ft container 35ft steel pole electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 133kv 30ft 35ft and 40ft Metal Steel Utility Pole Galvanized With Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| उत्पाद का नाम | उपयोगिता विद्युत पोल |
|---|---|
| आवेदन | ट्रांसमिशन लाइन |
| डिजाइन | अनुकूलित |
| सतह उपचार | गर्म डुबकी गैल्वनीकरण |
| वेल्डिंग मानक | एडब्ल्यूएस डी1.1 |
| उत्पाद का नाम | यूटिलिटी पावर पोल |
|---|---|
| आवेदन | ट्रान्समिशन लाइन |
| डिज़ाइन | स्वनिर्धारित |
| सतह का उपचार | गर्म स्नान गैल्वनीकरण |
| वेल्डिंग मानक | AWS D1.1 |
| सामग्री | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| प्रमाणन | ISO BV |
| ऊंचाई | 25 फीट 30 फीट 35 फीट |
| हवा की गति | 160 किमी/घंटा |
| मोटाई | 4 मिमी |
| नाम | 100ft निकला हुआ किनारा टाइप 3 वर्गों जस्ती इस्पात के खंभे चढ़ाई के साथ |
|---|---|
| डिज़ाइन | 100 फीट निकला हुआ किनारा टाइप 3 अनुभाग |
| ऊँचाई | 100ft |
| Thickenss | 6 मिमी 8 मिमी 10 मिमी |
| डिजाइन लोड | बहुआयामी तनाव |