| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| शक्ति | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| प्रकार | सीधे पोल, तन्यता पोल, मोड़ पोल |
| मोटाई | 1 मिमी से 30 मिमी |
| हवा की गति | 160 किमी / घंटा, 30 मी / एस |
| सहनशीलता | +/- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| MOQ | एक कंटेनर या नमूने |
|---|---|
| आकृति | बहुभुज |
| पावर | 10kv ~ 550kv |
| सहिष्णुता | / -2% |
| गैल्वनाइजेशन की मोटाई | औसत 86um से कम नहीं है |
| MOQ | एक कंटेनर या नमूने |
|---|---|
| आकृति | conoid, बहु पिरामिड, स्तंभिम, बहुभुज या शंकुधारी |
| पावर | 10kv ~ 550kv |
| मूल्य अवधि | ईएसडब्ल्यू, एफओबी, सीएफआर या सीआईएफ |
| सहिष्णुता | / -2% |
| MOQ | एक कंटेनर या नमूने |
|---|---|
| आकृति | conoid, बहु पिरामिड, स्तंभिम, बहुभुज या शंकुधारी |
| पावर | 10kv ~ 550kv |
| मूल्य अवधि | ईएसडब्ल्यू, एफओबी, सीएफआर या सीआईएफ |
| सहिष्णुता | / -2% |