| शक्ति | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| प्रकार | सीधे पोल, तन्य ध्रुव, बारी पोल |
| मोटाई | 1 मिमी से 30 मिमी |
| हवा की गति | 160km/h, 30m/s |
| सहिष्णुता | +/- 2% |
| शक्ति | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| प्रकार | सीधे पोल, तन्य ध्रुव, बारी पोल |
| मोटाई | 1 मिमी से 30 मिमी |
| हवा की गति | 160km/h, 30m/s |
| सहनशीलता | +/- 2% |
| प्रकार | Gr65 16 मीटर उच्च वोल्टेज स्टील पावर पोल बहुभुज / शंक्वाकार उच्च वोल्टेज विद्युत |
|---|---|
| वेल्डिंग | एडब्ल्यूएस डी1.1 |
| गैल्वनीकरण मानक | एएसटीएम A123 |
| रंग | कोई |
| प्रमाणपत्र | आईएसओ 9001 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | electrical power pole steel pole tower |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Type | Straight Pole ,Tensile Pole ,Turn Pole |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Design og pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |