| Product Name | 35KV Double Circuits Terminal Galvanized Power Transmission Pole |
|---|---|
| Height | 10m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | transmission line 110kv 132kv towers and lattice masts double circuit galvanized power poles |
|---|---|
| Height | 10m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Transmisson Line | 132kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| सामग्री | S355JR |
|---|---|
| आवेदन | बिजली वितरण |
| मोटाई | 2.5-10mm |
| आकार | बहुभुज |
| बिजली से धातु चढ़ाने की क्रिया | एएसटीएम A123, औसत सहवास 85um से कम नहीं है |
| Thickness | 2.5mm |
|---|---|
| Arm Length | 1000mm |
| Light Type | Square Light |
| Outreach Type | Single outreach |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Transmisson Line | 110kv |
|---|---|
| Accessories | Climbing Rung |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Height | 35ft |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| बांह | क्रॉस हाथ |
|---|---|
| घुड़सवार प्रकार | दफन या निकला हुआ किनारा |
| भार भार | अनुकूलित |
| सामग्री | Q345, Q235, GR50 |
| सतह का उपचार | गैल्वनीकरण और पाउडर कोटिंग |
| नाम | 12 मीटर 500DAN 1000DAN 1600DAN एएसटीएम A123 जस्ती स्टील पोल, वाणिज्यिक डंडे |
|---|---|
| डिज़ाइन | 12 मीटर 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 जस्ती स्टील पोल |
| ऊँचाई | 12 मीटर 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3 मिमी 4 मिमी 5 मिमी |
| डिजाइन लोड | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Wind load resistance | 30m/s |
| सामग्री | उपज ताकत 345mpa से कम नहीं है |
|---|---|
| आवेदन | बिजली वितरण |
| मोटाई | 2.5-10mm |
| आकार | बहुभुज |
| बिजली से धातु चढ़ाने की क्रिया | एएसटीएम A123, औसत सहवास 85um से कम नहीं है |