| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| उत्पाद का नाम | बिजली पोल |
|---|---|
| डिज़ाइन | स्वनिर्धारित या मानक डिजाइन |
| आयाम सहिष्णुता | - 2% |
| वोल्ट | 10kv, 33 केवी, 69kV, 110kv, 132kv, 220KV, 400kv |
| उत्पाद फ़ंक्शन | पावर लाइन केबलों का स्टील ब्रैकेट |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial or flance type |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Product Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 345kv transmission line |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Code | Glanvanized Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 132kv transmission line |
| Height | 27M to 45M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 69kv-110kv kv transmission line |
| Height | 27M to 45M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |
| सामग्री | एएसटीएम 572 ग्रेड 50 यिल्ड ताकत के साथ 345mpa से कम नहीं |
|---|---|
| प्रकार | जस्ती 12.2 मीटर उच्च तन्य विद्युत शक्ति ध्रुव |
| आकृति | अष्टकोन |
| ऊँचाई | 8-35m |
| गैल्वनीकरण का मानक | एएसटीएम A123 के साथ मोटाई m 86μm के साथ गर्म डुबकी glavized अशुद्धि |
| Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Grade | Class One |
| Height | 60ft |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Design | Custom Design or Manufacture |
| Height | 14M or other height |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |