| उत्पाद का नाम | बिजली ट्यूबलर स्टील संरचना विद्युत पारेषण ध्रुव 33 किवी लाइन सरणी टॉवर |
|---|---|
| डिज़ाइन | ग्राहक डिजाइन |
| ऊँचाई | 25ft-70ft |
| वोल्ट | 69kV |
| उपचार | अस्फ़ाल्ट |
| नाम | 86KV जस्ती 11 मीटर उच्च तन्य विद्युत शक्ति ध्रुव |
|---|---|
| सामग्री | एएसटीएम 572 ग्रेड 50 यिल्ड ताकत के साथ 345mpa से कम नहीं |
| प्रकार | 86KV जस्ती 11 मीटर उच्च तन्य विद्युत शक्ति ध्रुव |
| आकृति | |
| ऊँचाई | 8-35m |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | 9m 11m Hot Dip Galvanized Steel Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| प्रकार | सीधे पोल, तन्यता पोल, मोड़ पोल |
|---|---|
| शैली | बिजली से धातु चढ़ाने की क्रिया |
| हवा की गति | 160 किमी / घंटा, 30 मी / एस |
| डिमनेशन की पीड़ा | - 2% |
| सूट के लिए | बिजली वितरण |
| उत्पाद का नाम | 110kv 25m |
|---|---|
| डिजाइन | ग्राहक डिजाइन |
| ऊँचाई | 7M-30M |
| वोल्टेज | 132KV |
| इलाज | अस्फ़ाल्ट |
| उत्पाद का नाम | 14 एम इलेक्ट्रिक पॉवर पोल |
|---|---|
| आरोहित प्रकार | दफ़न |
| ऊँचाई | 11M |
| वोल्ट | 10kv से 400kv तक |
| समारोह | ट्रांसमिशन लाइन |
| Product Name | 11m Galvanized Light Pole Electric Telescoping Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |