| उत्पाद का नाम | 40 फीट गर्म डुबकी जस्ती इस्पात शंक्वाकार विद्युत शक्ति उपयोगिता ट्यूबलर पोल |
|---|---|
| आवेदन | विद्युत पारेषण |
| सतह के उपचार | गर्म स्नान गैल्वनीकरण |
| आयाम की धार | - 2% |
| 请求被中止 操作超时。 | AWS D 1.1 |
| उत्पाद का नाम | 11.8m - इलेक्ट्रिक लाइन के लिए 1250dan बिजली का पोल जस्ती स्टील पोल 14m |
|---|---|
| जीवन काल | 25 साल |
| गैल्वनीकरण का मानक | एएसटीएम A123 |
| प्रमाणपत्र | आईएसओ 9001 |
| वेल्डिंग मानक | AWS D1.1 |
| उत्पाद का नाम | जस्ती इस्पात ध्रुव |
|---|---|
| आवेदन | ट्रांसमिशन लाइन |
| डिजाइन | अनुकूलित |
| सतह का उपचार | गर्म डुबकी गैल्वनीकरण |
| वेल्डिंग मानक | एडब्ल्यूएस डी1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Height | 8M |
|---|---|
| Pole Shape | 16 sides |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Electric Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Name | 69kv Q235 Q345 transmission poels Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm 4mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | Polygonal 14m 3 segments Eleactrical Power Pole for transmission power line |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |