| उत्पाद का नाम | जस्ती स्टील का खंभा |
|---|---|
| बिजली की आपूर्ति | सौर / एसी |
| वेल्डिंग मानक | AWS D 1.1 |
| सामग्री | Q345 |
| एंकर बोल्ट | अनुकूलन उपलब्ध है |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar / AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 Q345 |
| Anchor bolts | M12 |
| उत्पाद का नाम | जस्ती स्टील ध्रुव |
|---|---|
| बिजली की आपूर्ति | सौर / एसी |
| वेल्डिंग मानक | एडब्ल्यूएस डी 1.1 |
| सामग्री | Q345 |
| एंकर बोल्ट | अनुकूलन उपलब्ध |
| उत्पाद का नाम | जस्ती स्टील पोल |
|---|---|
| बिजली की आपूर्ति | सौर / एसी |
| वेल्डिंग मानक | AWS D 1.1 |
| सामग्री | Q345 |
| एंकर बोल्ट | अनुकूलन उपलब्ध |
| ऊँचाई | 20-40मी |
|---|---|
| मोटाई | 1-30 मिमी |
| डिजाइन | भूकंप के 8 ग्रेड के खिलाफ |
| रंग | सफेद चांदी |
| वेल्डिंग | एडब्लूएस डी1.1 |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way etc |
| Lamp power | 20w-400w |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Height | 10m |
|---|---|
| Painting color | Black or other color |
| Light Quantity | according to customer design |
| Application | Parking Lot Light Pole |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Height | 8m |
|---|---|
| Light Quantity | two to four lights |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| Item Name | Traffic Signal Light Pole |
|---|---|
| Application | traffic mast arm pole |
| Arm Type | Single Arm,Double Arm |
| Traffic Light | Customized |
| Surface Treatment | Galvanization |
| Product Name | Parking Lot Light Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q345 |
| Flange size | 320mm |