| Product Name | metal electrical enclosure Galvanized Steel Pole himel box/metal electric pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal or Round |
| Material | Gr50 Gr65 |
| Galvanizing | ASTM A123 |
| Life time | 50 years |
| उत्पाद का नाम | पावर ट्रांसमिशन डंडे जस्ती पाइप धातु ट्यूबलर स्टील पोल |
|---|---|
| गैल्वनीकरण का मानक | एएसटीएम A123 |
| प्रमाणपत्र | आईएसओ 9001 |
| वेल्डिंग मानक | AWS D1.1 |
| सहनशीलता | +/- 2% |
| MOQ | एक कंटेनर प्रत्येक प्रकार |
|---|---|
| आकृति | अष्टकोन |
| मूल्य अवधि | EXW, एफओबी, सीएफआर या सीआईएफ |
| सहिष्णुता | / -2% |
| सतह के उपचार | गर्म स्नान गैल्वनीकरण |
| सामग्री | उपज शक्ति 235mpa से कम नहीं |
|---|---|
| प्रकार | निकला हुआ किनारा प्रकार |
| ऊंचाई | 6 मी 7 मी 8 मी |
| मोटाई | 4 मिमी 3 मिमी 2.75 मिमी |
| आयाम की सहनशीलता | +- 2% |
| उत्पाद का नाम | जस्ती स्टील पावर पोल |
|---|---|
| आकृति | बहुभुज या गोल |
| सामग्री | Gr50 Gr65 |
| galvanizing | एएसटीएम ए 123 |
| जीवन समय | 50 साल |
| Product Name | Galvanized Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | High Voltage 115kv Galvanized Steel Tubular Pole Octagonal Shape |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal round |
| Package | Nude |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1 mm to 36mm |