| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Material | Gr50 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | 69kv construction Conical Transmission Steel Tubular Poles |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| उत्पाद का नाम | 110kv 25m |
|---|---|
| डिजाइन | ग्राहक डिजाइन |
| ऊँचाई | 7M-30M |
| वोल्टेज | 132KV |
| इलाज | अस्फ़ाल्ट |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | hot dip galvanization powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 10KV ~ 500KV HDG Electric Steel Tubular Pole for Power Transmission Line |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Treatment | Galvanization |
| उत्पाद का नाम | 11 एम इलेक्ट्रिक पॉवर पोल |
|---|---|
| आरोहित प्रकार | दफ़न |
| ऊँचाई | 11M |
| वोल्ट | 10kv से 400kv तक |
| समारोह | ट्रांसमिशन लाइन |
| उत्पाद का नाम | 14 एम इलेक्ट्रिक पॉवर पोल |
|---|---|
| आरोहित प्रकार | दफ़न |
| ऊँचाई | 11M |
| वोल्ट | 10kv से 400kv तक |
| समारोह | ट्रांसमिशन लाइन |