| Type | Hot dip galvanized steel poles Steel Utility Pole for 69kv transmission |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Material Grade | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| प्रोडक्ट का नाम | जस्ती बिजली का खंभा |
|---|---|
| आकार | अष्टकोणीय या गोल |
| बिजली क्षमता | 10kV से 220kV |
| ध्रुवों का जोड़ | स्लिप ज्वाइंट |
| वारंटी समय | 15 साल |
| शक्ति | 10kv |
|---|---|
| हवा की गति | 160 किमी/घंटा |
| मोटाई | 4 मिमी |
| वेल्डिंग मानक | AWS D1.1 |
| सहनशीलता | +/- 2% |
| type | Octagonal 11.9m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole With Arms For Africa |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 18m Galvanized Electrical Power Pole Metal Power Utility Line octagonal electric utility pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution |
| शैली | बहुभुज ध्रुव |
|---|---|
| डिमेंशन की सहनशीलता | +-2% |
| मोटाई | 4 मिमी |
| हवा की गति | 160 किमी/घंटा |
| के लिए सूट | विद्युत वितरण लाइन |
| ऊंचाई | 14.5मी |
|---|---|
| ध्रुव आकार | अष्टकोन |
| मोटाई | 2.75 मिमी |
| वेल्डिंग मानक | एडब्ल्यूएस डी 1.1 |
| सतह का उपचार | जलीकरण बिटुमेन |
| उत्पाद का नाम | स्टील यूटिलिटी पोल |
|---|---|
| आवेदन | विद्युत पारेषण |
| सतह उपचार | गर्म डुबकी गैल्वनीकरण |
| आयाम टॉरलांस | +- 2% |
| वेल्डिंग मानक | एडब्ल्यूएस डी 1.1 |